Antrepo ve Depolama

ANTREPO VE DEPOLAMA

Antrepolarımız Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Müdürlüğünden alınmış olan açma ve işletme ruhsatına istinaden faaliyet göstermektedir, kategori olarak A Tipi Genel Antrepo kategorisine girmektedir. Eşyalarınızın en temiz ve güvenli şekilde saklanması, korunması için gerekli donanım, işgücü, ekipman ve tesisat mevcuttur. Antrepomuz işlediği sürece kıstas aldığımız en önemli etkenlerden biri de kalitedir.

Şüphesiz ki sizlere kaliteli hizmet vermek, tesisimizin en önemli gayelerinden biridir. Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianızın tüm yasaların belirlediği kurallar içinde en iyi şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız bize uğramadan karar vermemenizi öneririz. Akdoğu lojistik  olarak tarafımızca kiralanmış ve kullanılmakta olan antrepo ayrıca genel antrepo, tekstil antreposu ve serbest depolama seçeneklerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin, ithalat ürünlerinizin, hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. Depoladığımız ya da sevkiyatını yaptığımız ürünleriniz için paketleme, paketleme, etiketleme, sayma, kontrol,  içerik düzenleme, sipariş hazırlama, konteynır yükleme / boşaltma veya ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetleri sizin adınıza kendi depomuzda gerçekleştiriyoruz ve sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.