Danışmanlık

DANIŞMANLIK

HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ?

LOJİSTİK VE ÜRETİM SONRASI PLANLAMA !!!

Firmaların yönetmek zorunda oldukları tedarik zinciri süreçleri, tedarik, üretim, stok, envanter ve depolamadan oluşan beş kritik boyuta sahiptir ve her biri ile ilgili bağımsız alınan ‘optimum’ kararlar genellikle mali ve mali olmayan tabloda çok ciddi olumsuz sonuçlar vermektedir.

ÇÜNKÜ;

Alınan optimum düşünceli kararlar arkasında anlık verilmiş koordinasyonsuz ve proaktif yaklaşılmayan kararlar vardır. Neden profesyoneller, Ticarette üretim maliyetleri hammadde olarak tüm piyasa şartları belirli kısır bir döndü içerisindedir.Fakat rekabet fırsatı yaratacak olan asıl gizli kahramanlar lojistik maliyetlerinizdir. Direk entegrasyon olmuş bir  lojistik döngüsü sistemi tamamen canlı ve dinamik olmaldır. Sadece yazılım ve moto mot sistemlere ve direktlere bağlı kalmamalıdır.

ÇÜNKÜ;

Anlık değişebilen fiyatlandırma sistemi, ürün özellikle depolama ve tedarik farklılığı yakalama, bunları bünyenizde çalışan düzenli bir çalışma sistemini kendine entegre etmiş bireylerin yakalaması neredeyse imkansız boyutlardadır. İşte bu yüzdende Akdoğu lojistik danışmanlık sizler için sadece rekabete konsantre olmanızı sağlar.En uygun maliyetli üretim,envanter,stok,doğru personel kullanımı, En önemli  kazanım olan ZAMAN kazanmasını sağlıyarak , her zaman için rakiplerinizden bir boyut önde olmanızı sağlıyoruz.

NELER YAPABİLİRİZ ?

Kapsamlı modellerin sayesinde ,

  • dağıtım entegrasyonu,
  • talep tahmin planları,
  • malzeme tahmin tedarik planları,
  • kısa ve orta vadeli üretim planları,
  • Stok ve üretim yönetimi,
  • üretim sonrası lojistik hizmetleri,
  • yatırım planlaması

tüm buları yaparken  envanterimizde yük oluşturabilecek finas optimizasyonu ile de işletme sermayelerinde kısa vadede ferahlık uzun vadede yatırım teşfikli  kalıcılık sağlıyoruz.

ENTEGRE KURULUM VE YÖNETİM SİSTEMLERİ,

Akdoğu lojistik danışmanlık olarak  Antrepo kurulumu, Depolama, Lojistik tesisleri, Kırım üretim tesisleri, sıfırdan inşaat ve bütün bürokratik alanlarda ki tüm resmi işlemler dahil tamamını biz yaparak anahar teslim hizmet vermekteyiz.