Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye

Tedarik zincirinin önemli halkalarından biri olduğu için nakliyeye önem gösteren Firmamız,Sevk için hazır olan veya sevk için hazırladığımız ürünlerinizi  takip edilebilir,
Akdoğu lojistik geniş öz mal nakliye hizmet ağıyla
Soğutuculu araçlarımız ile,

Mersin bölge sal ve konteynır taşımacılığı ile emtia sorumluluğunu garanti altına alarak sorunsuz ve hızlı bir biçimde, alıcılarına tam zamanında ulaştırarak müşterilerimizin maksimum memnuniyetini sağlar ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda son nokta teslimat takibi ile gerçekleşmesini sağlar.

Dağıtım hizmetlerimizi mobil iletişim, elektronik harita ve entegre lojistik programlarıyla takip ederek planlamaları gerçekleştirmekte olan grubumuzun amacı; yüksek standartlara sahip güvenlik öncelikli ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz uygulayarak sağladığımız dağıtım operasyonlar ile müşterilerimizin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını sağlamaktır.

YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Akdoğu Lojistik tır ve kamyonlardan oluşan filosu ile, merkez, şube, depo ve liman ofislerindeki on-line bağlantı sistemi ile konteynır taşımacılığında tüm müşterilerine güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

  • Liman – depo – liman boş konteynır
  • Liman/depo – müşteri – liman/depo dolu konteynır

YURTİÇİ  TAŞIMACILIĞI  SİGORTA

  • Beher araç başı 500,000 TL min başlangıç sigorta kapsamın da
  • Kaza,yangın,hırsızlık ,sel,alkol , uyuşturucu gibi en son noktalarda olabilecek aksi durumlar için bile güvence altında ürünleriniz sigortalı bir şekilde taşımasını yapmaktayız.
  • Toplam yıllık 60,000,000 TL sigorta kapsamında hizmet vermekteyiz.

PROJE  TAŞIMACILIĞI

Proje taşımacılığında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Rafineri ve Yakıt İşleme Tesisleri Taşımaları, Fabrika, Enerji Santrali ve Boru Hattı Taşımaları, Buhar ve Gaz Türbin Taşımaları, Ağır ve Gabari Dışı Yük Taşımaları, Anahtar Teslim Proje Çözümleri ve Yönetimi hizmetlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz.
Proje taşımacılığı kapsamında Yüke Uygun Full & Part Charter Gemi Kiralamaları, Intermodal & Multimodal Taşımaları, Liman Hiz- metleri, Elleçleme Ekipmanları Tedariki, Yol izni ve Eskort Araç Tedariki, Projeye Uygun Depolama ve tüm katma değerli hizmetleri fark yaratan uygulamalar ile müşterilerimize sunuyoruz.”

DÖKME GEMİ TAHLİYE VE  TAŞIMACILIĞI

Mersin Uluslararası Limanı (MIP); coğrafi konumu, kapasitesi, geniş hinterlandının yanı sıra yurtiçi ve yurtdışına olan çok modlu bağlantı kolaylığının sağladığı avantajlarla, yalnız Türkiye’nin değil aynı zamanda Doğu Akdeniz’in de lider limanlarından biridir.

Mersin Limanın yıllık 8.000.000 ton Kapasiteli hizmeti içerisin de Akdoğu lojistik yıllık olarak 1.000.000 ton dökme gemi ve kargo hizmeti vermektedir.fonksiyonel kepçe ve paketleme ekipmanlarıyla birlikte aylık 50.000 ton ürün paketleme ve taşıma kapasitesine sahiptir.